اولين اپليکيشن فروش اکشن فيگور دلاران

تا کنون يک شهر جادويي را از نزديک ديده ايد؟ مطمئناً نديده ايد! سلام و عرض ادب، بنده اشرفي هستم مديريت فروشگاه دالاران و امروز قرار هست به شما عزيزان جادويي ترين فروشگاه اکشن فيگور را معرفي کنم، پس همراه ما باشيد.

فروشگاه اکشن فيگور و فيگور دالاران

مدت زيادي از زندگي ام را صرف بازي کردن World of Warcraft کردم ، آن بازي صحنه هاي هنري شاهکار زيادي داشت ولي يکي از بهترينهايش شهري بود به نام  دالاران که در پچ Wotlk شهر اصلي همه ي پلير ها بود. آنقدر زيبا و عالي بود حتي تا پچ ها بعد هم آن شهر پاتوق پلير ها بود. هميشه در ذهن خودم ميگفتم اگه روزي فروشگاهي راه اندازي کنم دوست دارم مثل دالاران جادويي باشد ! که وقتي وارد فروشگاه شويد نفستان بند بيايد ، پس فروشگاه اکشن فيگور در ايران را به اسم دالاران راه اندازي کردم.

فيگور دلاران

خريد اکشن فيگور

فکر مي کنم تمام افرادي که اين مقاله را ميخوانند يک آشنايي کوچکي با اکشن فيگور و فيگور دارند ولي اگر هم اينطور نيست، فيگور به پز(Pose) خاصي از يک کاراکتر گفته ميشود که به دو صورت غير مفصلي ( مجسمه) و مفصلي  (اکشن فيگور) دسته بندي ميشود ، البته لازم به ذکر است که همين ها خودشان دسته بندي هاي بسيار مختلفي دارند ولي براي اين مقاله همين قدر کفايت ميکند ،مقاله مفصل انواع اکشن فيگور را ميتوانيد در داخل بلاگ ما بخوانيد مثل مقاله معرفي مارول.

سيستم دابل باکس ( Double Boxed )

محصولاتي که ما براي فروش داريم اسباب بازي نيست و کار هنريست و ساعت ها براي تهيه هر کدام زحمت کشيده شده است ،از آنجايي که اکثر مشتري هاي ما اينترنتي خريد ميکنند و به تمام ايران ارسال پستي داريم ، ريسک از بين رفتن اثر هنري در واحد شرکت هاي ارسال کننده پستي و …. هست بنابراين تصميم گرفتيم اولين فروشگاه اکشن فيگور در ايران باشيم که سيستم دابل باکس را خدمت مشتري هاي گرامي ارائه بدهيم.

همه محصولات فروشگاه در زمان ارسال حباب بندي( ضربه گير) ميشوند ولي با سيستم دابل باکس تمامي محصولات بالاي سه ميليون تومان به صورت رايگان ابتدا حباب بندي ميشوند سپس داخل يک باکس ديگر قرار مي گيرد و در نهايت آن باکس هم داخل يک باکس ديگر قرار ميگيرد که بسته و اثر هنري خريداري شده توسط شما سالم يا به اصطلاح Mint به مقصد برسد.

فيگور دلاران

تنوع محصولات فروشگاه اکشن فيگور و فيگور دالاران

دنياي محصولات کالکتيبل انتها ندارد ، ولي ما سعي کرده ايم از همه فرنچايز ها فيگور و اکشن فيگور داشته باشيم و خريد اکشن فيگور را براي کالکتور ها و نِرد ها آسان کرده ايم. البته همينجا تمام نميشود، اوتاکوها مي تواننند اکشن فيگور انيمه اي بخرند. افرادي که مجسمه دوست دارند و اهل اکشن فيگور نيستند ميتوانند فيگور بخرند. انواع مدل اکسسوري هاي جداب مثل جاکليدي ، کيف پول و …

باز هم هست ! همه محصولات فروشگاه در رنج هاي قيمتي مختلف براي فروش موجود مي باشد ، اکشن فيگور از برند هاي ارزان تر مثل Neca ، Good Smile Company  ، Bandai ، Mezco Toys و … تا اکشن فيگور برند هاي دست ساز و به اصطلاح High End مثل Hot Toys, Enterbay , Asmus Toys , Medicom Toy و …. در بخش مجسمه ها هم همين قدر رنج قيمتي متفاوت است، از Banpresto تا حتي شاهکاري مثل Prime1

خريد فيگور

خيلي ها در ايران تفاوت بين فيگور و اکشن فيگور را مطلع نيستند که بالاتر راجع به آن توضيح داده ايم، اگر تمايل داشتيد مي توانيد مقاله تخصصي اکشن فيگور يا فيگور را داخل وبلاگ ما مطالعه کنيد.

دليل اينکه خيلي از افراد فيگور( مجسمه) را به اکشن فيگور ترجيح ميدهند، اين است که معمولا کيفيت ساخت فيگور (مجسمه) ها بهتر از اکشن فيگور ها است ، البته اين راجع به همه برند ها صدق نميکند ولي حتي اگر بهترين برند هاي مجسمه ( مثل Prime 1 ،  Xm Studios  ، Sideshow و ….را با بهترين برند هاي اکشن فيگور ( مثل Hot Toys ، Enterbay ، Asmus Toys و …) مقايسه کنيد متوجه اختلاف قيمت و کيفيت آنها خواهيد شد.

به عنوان فروشگاه تخصصي اکشن فيگور و فيگور وظيفه داريم که بهترين و متنوع ترين فيگور ها و اکشن فيگور ها را در فروشگاه داشته باشيم. از جاکليدي هاي فانکو پاپ 220 هزار توماني تا مجسمه Prime 1 چندين ميليون توماني ، که ميتوانيد تشريف بياوريد فروشگاه و اين شاهکار را از نزديک مشاهده کنيد.

فيگور دلاران

سرويس دهي و خدمات پس از فروش

اکشن فيگور ها به صورت کلي آثار هنري شکننده و ظريفي هستند که اکثرا براي کودکان ساخته نشدند و بعضاً ديده شده که توسط کودکان شکسته ميشود ، ولي فروشگاه دالاران خدمات پس از فروش ويژه اي را به شما ارائه ميدهد.

شما بعد از خريد اگر به هر دليلي از محصولي که خريداري کرديد خوشتان نيامد ، اگر بسته بندي را باز نکنيد ميتوانيد محصول را بياريد و به همون اندازه اعتبار فروشگاه دريافت کنيد ( با يه آيتم ديگر به همون اندازه تعويض کنيد) در ضمن 95 % اکشن فيگور هاي هات تويز و برند هاي تاپ فروشگاه Sealed هستن و با Brown Box و به همون شکلي که از کمپاني Sideshow دريافت ميشود براي مشتريان عزيز ارسال خواهد شد ،پس خيالتان بابت تميزي و آکبند بودن آيتم ها راحت باشد.

ولي باز ميتوانيد در ساعات کاري با شماره مديريت فروشگاه دالاران تماس بگيريد و سوالاتتان را از قبيل Sealed بودن ، يا تميزي جعبه و …. در ميان بگذاريد چون بنده خودم کلکسيونر هستم و کاملا حساسيت شما کلکسيونر هاي عزيز را درک ميکنم و به تک تک شون احترام ميگذارم.

تنها اپليکيشن فروش فيگور و اکشن فيگور

علاوه بر وبسايت و مغازه ، تيم دالاران مفتخره که اولين اپليکيشن فروش اکشن فيگور تو ايران رو خدمت شما کلکسيونر ها و نرد هاي عزيز تقديم کنه .

شما عاشق کلکسيون جمع کردن هستين ؟ عالييي ما يه اپليکيشن براتون آماده کرديم از کلکسيون محصولات فروشگاه دالاران رو تو گوشيتون داشته باشيد ! با چند تا کليک قيمت هارو ببينيد ، موجودي آيتم هارو ببينيد ، مشخصات آيتم هارو بررسي کنيد و در آخر از خريد خودتون لذت ببريد.

دسترسي به اپليکيشن فوق العاده راحته کافيه تو بازار سرچ کنيد اکشن فيگور يا از طريق خود وبسايت دالاران اقدام به نصب اپليکيشن کنيد.

آدرس فروشگاه اکشن فيگور و فيگور دالاران

آدرس فروشگاه ما خيابان مدني نبش مترو فدک ، پاساژ پالميرا طبقه اول تجاري واحد 111 ميتوانيد در گوگل مپ يا اپليکيشن هاي مسير ياب هم اسم دالاران استور را سرچ کنيد و تشريف بياوريد، ولي بخاطر ويروس کرونا پيشنهاد ميشود از منزل و از خريد اينترنتي در سايت يا اپليکيشن ما لذت ببريد.

معرفي برند Hot Toys  

هلو عليکم ، کسايي که کلکسيون بازن صد در صد اسم اين برند رو شنيدن ، حتي اونايي که کلکسيون باز نيستن هم اسم اين برند رو بلاخره ميشنون چون محصولاتشون کاملا شما رو محو خودش ميکنه ، پس بريم ببينيم هي ميگن هات تويز هات تويز ، اين هات تويز اصلا چي هست ، پس اين شما و اين مقاله معرفي برند Hot Toys

شروع کار برند Hot Toys

در اصل اين اصلي اين برند Hot Toys Limited يا به قول خودشون Hot Toys LTD که خب نياز به گفتن نداره که همه محصولات اين برند ليميتد اديشن ( محدود توليد ميشن) هستن.
اين برند چيني کار خودشو با توليد اکشن فيگور هاي 1/6 ارتشي تو سال 2000 و در هنگ کنگ شروع کرد ( خدا رو شکر از خر شيطون اومدن پايين و زدن تو کار اصلي D: ) ، که از همون اول هم تمرکز شون توليد بهترين و با کيفيت ترين محصولات بود که سال 2003 اولين لايسنس توليد فيگور هاي فيلم رو گرفتن که اولين هاش Iron man The Avengers  و …. بود که نمه نمه وارد شد خلاصه ديگه تا دسته وارد شد ???? سلبريتي ها ، گيم ، سريال و … که اسم هر کدوم از لاين هاي توليد خودشو کدگزاري ميکنه که معروف ترين هاش MMS-Movie master Piece Series  / QS – Quarter Scale Series / VGM – Video Game Series / DX – Deluxe Series / TMS- Television Masterpiece Series که البته بگم ليستش خيلي بلنده ولي اينا جزو محبوب ترينا هستن.

اختراعات و جوايز Hot Toys

هات تويز تيم هنرمنداش توسط يک Sculptor يولي و نقاش JC Hong اداره ميشه که سال 2010 تنها فروشگاه هات تويز تو هنگ کنگ تو مجله Time Out به عنوان 50 تا بهترين فروشگاه چين شناخته شده ??
هات تويز حق ثبت اختراع سيستم چرخش چشم (Eyeball Rolling System (PERS))  و سيستم تعويض صورت (Interchangeable Faces Techniques (IFT)) براي لاين DX رو ثبت کرد که الان تو برند هاي ديگه ميتونيم اين اختراع رو ببينيم ????
البته اينا همش نيست کلي جايزه ، مسابقه ، Event هاي مختلف برنده شده که راستش نتونستم منبع دقيق براي همشون پيدا کنم ?? پس فعلا به همين بسنده کنيد ?? و بقيه مقاله معرفي برند  Hot Toys رو بخونيد.
شايد براتون جالب باشه که لباس ها و اکسسوري هاي اين فيگور ها تو کره درست ميشه ولي توليد ، پخش و مرکز اصلي اين برند تو چين-هنگ کنگه که از اونجا به کل جهان پخش ميشه.

نحوه ساخت اکشن فيگور هاي برند  Hot Toys

اين قسمت مقاله شايد خيلي دقيق نباشه ، اگر جايي شو اشتباه ميکردم شما به بزرگيش ببخش ?? خيلي منبع خوبي ازش تو اينترنت نيست و من هر چي پيدا کردم از ويديو هاي يوتيوب و فروم Reddit بود.
بدن تمامي اکشن فيگور هاي هات تويز به صورت عمده توليد ميشه که البته بدن بعضي فيگور ها باهم فرق دارن که خب مشخصه ، و شما حتي ميتونيد اين بدن هارو جداگانه از فروشگاه هاي معتبر هات تويز تو دنيا خريداري کنيد??
اکسسوري هاشم که گفتيم تو کره طراجي ميشه ولي طراحي سر 90 % فيگور هاي برند هات تويز دستي و تک تک درست ميشن که واقعا نکته مهمي توي معرفي برند Hot Toys به حساب مياد.
اگر هم نميدونيد بگم خدمتتون که لباس هاي فيگور هاي هات تويز واقعا از پارچه و الياف مرغوب هستن و ديدشون شمارو به وجد مياره ( چه ادبي شدم يهو ??) اکسسوري هاشون هم کوچيک ترين جزييات توشون رعايت شده که خب جاي بحث و صحبت داره

دلايل خريد اکشن فيگور هاي برند Hot Toys 

بله درست خوندين کلي دليل مختلف داره ?? شايد به خيلي هاش توجه نکرده باشيد ولي هست ! پس ادامه مقاله رو با دقت بخونيد که جالب ميشه ??

حفظ سرمايه:

جذاب شد نه؟ پول ! بله درست خوندي ! خيلي ها حتي تو خود ايران هات تويز رو براي حفظ سرمايه ميخرن چطوري ؟ الان توضيح ميدم.
فرض ميگيريم شما تو ايران نيستي و ريال ما تورم نداره ( خدا از دهنم بشنوه ??) يه فيکور هات تويز ميخري 300 دلار ميزاري گوشه دکور يه سال ديگه توليدش متوقف ميشه ، اون کاراکتر خرد خرد معروف ميشه ، فيگورش کمياب ميشه ، کلکسيونر هاي جديد ميفتن دنبالش ، و نتيجه = فيگور 300 دلاري شما الان 600 دلار قيمتشه ! تازه دست دوم ??
حالا بيا ايرانو بررسي کنيم ، نه تنها قيمت دلاري ميره بالا بلکه قيمت ريالي هم ميره بالا ! شما از کسايي که سه سال پيش هات تويز هاشونو خريدن بپرس تا متوجه عرض بنده بشيد ????

2- بهترين دکور:

خب نميشه منکر اين قضيه شد که هات تويز يکي از بهترين کمپاني هاي توليد محصولات کلکسيونه ، پس تو مقاله معرفي برند Hot Toys بايد به اين اشاره بشه که اکثر فيگور هاي اين برند به قدري خوب هستن که شما محصول رو ميبيني ديگه حرفي واسه گفتن نداري ! اين تعريف الکي نيست ! کاقيه يه نگاه به محصولات هات تويز  پيج  ما بندازيد????.

3- عشق و حمايت:

کلا خريد محصولات کلکسيوني فقط عشقيه ، دوست نداشته باشي حتي هزار تومن هم برات ارزش نداره ولي اگه دوست داشته باشي يه فيگوره دو ميليوني برات دو ميليارده ، يه نکته مهمي هم که هست آيا ميدونستيد با خريد هر فيگور ار کمپاني هايي که لايسنس اوريجينال دارن شما داريد از اون کمپاني حمايت ميکنيد؟ ????

نتيجه گيري مقاله معرفي برند Hot toys

ختم کلام اينه که تو اکشن فيگور هات تويز اگر بهترين نباشه ، حزو بهترين هاست ! حداقل تو خيلي مورد ها بهترينه ! درسته جديدا کم کار شدن ، بعضي فيگور هاش ايراد هاي جزيي داره ولي بازم بهترينه ، انقدري خودشو ثابت کرده که ديگه جا واسه صحبت نزاشته ???? خريد اکشن فيگور هاي هات تويز رو به همه کلکسيونر ها توصيه ميکنم.

اين مقاله رو خودم ترجمه ، جمع آوري کردم و نوشتم اگر از اين مقاله خوشتون اومد وقتي نميگيره که برام کامنت بزاريد يا مقاله رو براي دوستاتون بفرستين ، يا حداقل اگر خواستين کپي کنيد ذکر منبع رو فراموش نکنيد. ????

اپليکيشن فروش اکشن فيگور

فيگور ,، ,اکشن ,ها ,فروشگاه ,برند ,اکشن فيگور ,هات تويز ,فيگور هاي ,و … ,فيگور و ,مديريت فروشگاه دالاران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی oceanknow01 free-gifts مامان و بابا و بچه‌ها Lawrence's game آلفا 10 گوشی هواوی P50 postby Beulah's info Carolyn's blog
دزدگ